Twitter NFT’leri tweet’lere eklemeyi test ediyor!

Twitter NFT

Twitter NFT’leri tweet’lere eklemeyi test ediyor!

ABONE OL 

Twitter, kripto paralarla ilgili çalışmalarına devam ediyor. Twitter Dev resmi hesabından paylaşılan tweet ile NFT’lerin tweet’lere eklenebilmesi için testlerin sürdüğü açıklandı.

Twitter NFT’leri Tweet’lere Entegre Edecek

Twitter, kripto para sektörünü yakından takip eden şirketler arasında yer alıyor. Daha önce Bitcoin ile bahşiş sistemini duyuran ve kullanıcılarına sunan Twitter şimdi de NFT’leri tweet’lere ekleme üzerinde çalışıyor.

Twitter’a eklenecek özelliklerin çalışmalar hakkında bilgi veren geliştirici hesabı Twitter Dev, NFT müjdesini de kullanıcılarına vermiş oldu. Paylaştığı tweet ile bir ön gösterim de sağlayan Twitter Dev, şimdiden merakları uyandırdı.

NFT yatırımcılarını da sevindiren bu gelişmenin ne zaman karşımıza çıkacağı ise açıklanmadı.

Twitter NFT’leri tweet’lere eklemeyi test ediyor!

Twitter Kripto Para Cüzdanı Duyurabilir

Teknoloji blogger’ı Jane Manchun Wong, bir iddia ortaya attı. Bu iddiaya göre Twitter, kripto para cüzdanı geliştiriyor. Wong’a göre Twitter, kripto para yatırma ve çekme hizmetinin de yer alacağı bir cüzdan geliştiriyor. Bilindiği gibi Twitter kripto para ile bahşiş alma imkanını kullanıcılarına sunmuştu.

Elon Musk’ın aylardır Twitter’ı satın alıp almayacağı konuşulmuş ve Elon Musk yeniden teklif vermişti. Elon Musk’ın da kripto paralara olan yaklaşımı ve girişimleri de biliniyor. Twitter’ın kripto para cüzdanı geliştirmeye başlamasının tesadüf olmadığı düşünülüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir