Twitter ile Apple arasındaki sorunlar giderildi

Twitter ile Apple

Twitter ile Apple arasındaki sorunlar giderildi

ABONE OL 

Elon Musk geçtiğimiz hafta Twitter’a Apple tarafından bir ambargo uygulandığı ve Twitter’a reklam vermeyi durdurduğunu açıklamıştı. Elon Musk ile Tim Cook arasında görüşme sonrasında sorunların giderildiği açıklandı.

Twitter ile Apple Arasındaki Sorunlar Nihayet Çözüldü

Twitter’ı satın alan Elon Musk, yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu açıklamalarında Twitter’ın App Store’dan kaldırılmak istendiğini belirten Musk, ayrıca Apple’ın Twitter’da reklam vermeyi de durdurduğunu açıklamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Apple Park‘a ziyarete giden Musk, kendisinin güzel bir şekilde ağırlandığını belirterek Apple CEO’su Tim Cook ile görüştüğünü açıkladı. Bu görüşme sonrasında App Store konusundaki yanlış anlaşılmaların çözüldüğü ve Apple’ın yeniden Twitter’da reklam vermeye devam edeceği de yine Musk tarafından açıkladı.

Twitter ile Apple arasındaki sorunlar giderildi

Elon Musk Twitter CEO Koltuğunu Bırakacak

Elon Musk Twitter’ı 44 milyar dolar karşılığında satın aldıktan sonra başta CEO olmak üzere birçok üst düzey yöneticiyi işten çıkarmıştı. Ardından ise CEO koltuğuna oturan Musk, birçok açıklama yapmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Ancak Musk’ın bu görevden memnun olmadığı ve yakın zamanda bir CEO’yu görevlendireceği gelen iddialara arasında yer alıyor. İddialara göre Musk, herhangi bir şirketin CEO’su olmak istemediğini de özellikle belirtti.

Yakında bu konuda resmi bir açıklaması yapması beklenen Musk, Twitter’daki mavi tiki ücretli bir hale getirmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir