Twitter fotoğraf ön izlemelerini büyütüyor!

 Twitter fotoğraf ön izlemelerini büyütüyor!

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Twitter, bir yeni özelliği daha kullanıcılarına sunuyor. Daha önce Spaces özelliği ve bahşiş özelliğini geliştiren Twitter son olarak fotoğraf ön izlemelerini büyütüyor.

Twitter Fotoğraf Ön İzleme Değişiyor

Twitter kullanıcılarına daha iyi bir fotoğraf ön izleme sunmak için fotoğrafların kırpmayı bırakıyor. Bu özelliği sunmadan önce fotoğrafları kırparak sunan ve fotoğrafın üzerine tıklandığında tam halini gösteren Twitter, artık fotoğrafı hiç kırpmayacak.

Twitter fotoğraf ön izlemelerini büyütüyor!

Sunulan özellikte fotoğraflar 2:1 ve 3:4 oranlarında sunulacak. Twitter’ın sunduğu bu özelliği yukarıda görsel çok net açıklıyor.

Twitter Para Kazanma İmkanı Sunacak

Jane Manchun Wong tarafından ortaya çıkarılan özellik, kullanıcıların profillerinde yer alan bir QR koda tıklayarak alternatif ödeme kanallarını barındırıyor. Bu ödeme kanalları PayPal, Venmo, Patreon, Cash App ve Bandcamp olarak görünüyor.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar, istediği herhangi bir kullanıcıya bahşiş olarak ödeme yapabilecek. 5 farklı kanal üzerinden yapılacak ödemeler hakkında daha fazla detay bulunmuyor. Twitter’ın sahibi Jack Dorsey’in Square isimli şirketi tarafından geliştirilen CashApp isimli ödeme kanalı da bu ödeme yöntemleri arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir