Samsung Galaxy A22 5G özellikleri göründü

 Samsung Galaxy A22 5G özellikleri göründü

Samsung bilindiği gibi her segmente özel akıllı telefon üretmesiyle biliniyor. Güney Koreli teknoloji devi şimdilerde Galaxy A22 isimli giriş segmentindeki 5G destekli modeli üzerinde çalışıyor. Akıllı telefonun özellikleri TUV listesinden göründü.

Samsung Galaxy A22 5G Özellikleri

Galaxy A22 5G modeli TUV listesinde göründü. SM-A226B model numaralı akıllı telefon gücünü MediaTek Dimensity 700‘den alacak. 15W hızlı şarj destekli bataryasıyla karşımıza çıkacak. Ayrıca 6 GB RAM, Android 11 işletim sistemi, One UI 3.1 kullanıcı arayüzüne sahip olacak.

Samsung Galaxy A22 5G

48 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açı ve iki adet 2 megapiksel‘lik kamerasının oluşturduğu dörtlü kamera yerleşimi ile karşımıza çıkacak. 13 megapiksel ön kamera da V çentik ekran üzerinde yer alacak.

Galaxy F22 Muhtemel Özellikleri

Galaxy A22 modeli gücünü MediaTek Dimensity 700‘den alacağı ve 6 GB RAM kapasitesine sahip olacağı görünmüştü. Galaxy F22 modelinin de Galaxy A22 modelini temel alacağı için bu özelliklere sahip olması bekleniyor. Ayrıca Galaxy F22 modelinin yalnızca Hindistan’da satılma ihtimalinden söz ediliyor. Bu özellikleri dışında bilinen başka özellikleri bulunmuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir