Twitter dislike düğmesini yaymaya hazırlanıyor

Twitter dislike düğmesini yaymaya hazırlanıyor

Twitter dislike düğmesini yaymaya hazırlanıyor

ABONE OL 

Mikro blog platformu Twitter dislike düğmesini bir süredir sınırlı sayıdaki kullanıcıyla test ediyordu, gelen olumlu dönüşlerin ardından özelliği daha fazla kullanıcıya açacağını açıkladı.

Twitter Dislike Düğmesini Yaymaya Hazırlanıyor

“Alakalı bulmadığınız yanıt türleri hakkında çok şey öğrendik ve bu testi genişletiyoruz –– daha fazla kişi web’de ve yakında iOS ve Android’de yanıtları eksi oy kullanma seçeneğine sahip olacaksınız. Olumsuz oylar herkese açık değildir, ancak insanların görmek istediği içerik hakkında bizi bilgilendirmeye yardımcı olurlar.”

Bahsedilen özellikle tweet yanıtlarının atılan tweetle alakalı olup olmadığı tespit edilecek ve alakasız tweetler dislike edilerek aşağılara indirilecek. Kullanıcılar için iyi bir haber daha bulunuyor, o haber de dislike atan kullanıcının kim olduğu görünmeyecek. Yani istediğimiz tweeti gizli bir şekilde dislike butonuyla aşağılara atabiliriz.

Twitter dislike düğmesini yaymaya hazırlanıyor
Twitter dislike düğmesini yaymaya hazırlanıyor

Twitter Makaleler Özelliği

Wong tarafından sızdırılan bilgilere göre karakter sınırı olmayan makale özelliği üzerinde çalışılıyor. Henüz geliştirme aşamasında olan özelliğin haber bülteni gibi kullanılabilecek. Ayrıca haber siteleri tarafından haber okumak için bir abonelik modeli tarzı bir özellik üzerine de çalışıldığı atılan tweette görülmekte.

Henüz fazla bir detaya sahip değiliz ancak özellik ortaya çıktıkça bilgileri buradan sizlerle paylaşacağız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.