Yeni Call of Duty oyunu eski konsollara gelecek

Yeni Call of Duty oyunu eski konsollara gelecek

Yeni Call of Duty oyunu eski konsollara gelecek

ABONE OL 

Microsoft‘un Activision Blizzard‘ı satın almasının ardından yeni Call of Duty oyununun PlayStation oyun konsollarına gelip gelmeyeceği merak ediliyordu, bu soruya yanıt bulunmasının ardından Federal Ticaret Komisyonu bu satın almayı incelemeye aldı, şimdi ise yeni bir Call of Duty oyununun çıkacağı Infinity Ward açıklandı. Peki yeni oyunlar eski oyun konsollarına gelecek mi?

Yeni Call of Duty oyunu eski konsollara gelecek
Yeni Call of Duty Oyunu Eski Konsollara Gelecek

Yeni Call of Duty Oyunu Eski Konsollara Gelecek

Infinity Ward, yeni bir Call of Duty oyununun yakında geleceğini tweetlerken oyunlar hakkında tweetler atıp bilgiler veren Tom Henderson, konuyla ilgili açıklama yaptı.

“Söylentiler başlamadan önce, bir sonraki oyun hem şimdiki hem de son nesil konsollara geliyor, Bu DMZ ve diğer planlara bağlı.”

2022 yılında çıkacak olan Call of Duty, Infinity Ward tarafından geliştirilecekti.

Microsoft’un Activision’u Alması İncelenecek

68,7 milyar dolarlık bir satışla Microsoft bünyesine geçen Activision şirketi, bünyesinde barındırdığı önemli popüler oyunlar nedeniyle birçok soru işaretiyle karşı karşıya kalmıştı. Yayınlanan rapora göre Federal Ticaret Komisyonu, Microsoft’un bu satın alımla ilgili büyük oyunların farklı platformlardan çekilmesi durumunda Sony gibi şirketlere vereceği zararı incelemeye aldı.

Microsoft’un açıklamasına göre Haziran 2023’e kadar bitirilmesi beklenen anlaşma için böyle bir inceleme olması olumsuz bir hava yaratmış olsa da geçtiğimiz haftalarda Xbox Başkanı’ndan önemli bir açıklama gelmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.