Subway Surfers devam oyunu MetroLand çıktı

Subway Surfers devam oyunu MetroLand çıktı

Subway Surfers devam oyunu MetroLand çıktı

ABONE OL 

Subway Surfers geliştirici ve yayıncısı Kiloo, devam oyunu niteliğinde olan MetroLand‘ı Huawei modellerine özel olarak AppGallery‘de yayınladı.

Subway Surfers Devam Oyunu MetroLand Çıktı

Huawei’nin ABD’den yediği ambargonun ardından kendi modelleri için geliştirdiği HarmonyOS işletim sisteminin mağazası olan AppGallery, yeni oyunu sunan ilk platform olarak kayıtlara geçti. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan oyun için Kiloo CEO’su “Yıllar boyunca sonsuz koşu oyunları üzerinde çalışırken edindiğimiz tüm deneyimleri topladık ve bunları mükemmel bir şekilde casual koşu oyunumuzda birleştirdik. MetroLand tanıdık ve ilgi çekici, ancak yine de şaşırtıcı bükülmelere sahip. MetroLand, oyunun düşmanları MegaCorp’a karşı eğlenceli isyanlarında karizmatik genç grubumuza katılacak kadar cesur olan herkes için yenilikler içeriyor.” açıklamasını yaptı.

Subway Surfers devam oyunu MetroLand çıktı
Subway Surfers Devam Oyunu MetroLand Çıktı

Huawei yetkilileri konuyla ilgili “Oyunlar daha uzun veya daha kısa, daha kolay veya daha zor, karikatürize veya gerçekçi olabilir. Ama nihayetinde iyi oyunları diğerlerinden ayıran şey, eğlence seviyeleridir. AppGallery editörlerinin kullanıcılarımız için piyasadaki en iyi oyunları seçmesine yönelik anahtar kriter de tam olarak budur. Bu mantığı göz önünde bulundurarak, tüm Android akıllı telefonlardaki tüm AppGallery kullanıcılarına, yeni nesil sonsuz koşu oyunları türünün tacını elinde tutan olağanüstü Kiloo ekibini sunmaktan son derece memnunuz.” açıklamasında bulundu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.