Türk Telekom’dan ”özür” hediyesi

 Türk Telekom’dan ”özür” hediyesi

Türk Telekom, İstanbul’da gerçekleşen 5.8 büyüklüğündeki depremden sonra yaklaşık bir gün süren kesintiler yaşanmış, büyük tepkiler almıştı. Diğer operatörlerdeki problemler kısa sürede çözülse de Türk Telekom’daki kesintiler bir hayli uzun sürdü. Bazı kullanıcılar hala sorunun çözülmediğini ifade ediyorlar. Bugün sabah yapmış oldukları açıklamada özür dilemişti ancak daha sonra yeni bir açıklama daha yaptı. Türk Telekom bu açıklama da özür olarak hediye vereceğini açıkladı.

Türk Telekom’dan ”özür” hediyesi açıklaması şöyle:

Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz. Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

 

 

 

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir