Tron CEO’su Justin Sun, NFT için 60 milyon dolar teklif etmiş

Justin Sun, NFT

Tron CEO’su Justin Sun, NFT için 60 milyon dolar teklif etmiş

ABONE OL 

Beeple tarafından 5.000 gün boyunca çizilen resimlerden oluşan NFT dün 69.3 milyon dolar karşılığında satılmıştı. Açık arttırma usulü ile satılan NFT için Tron CEO’su Justin Sun‘ın da 60 milyon dolarlık teklif yaptığı ortaya çıktı.

Justin Sun Yine NFT’yi Satın Alamadı!

Tron şirketinin çalışanlarından olan Roy Liu, yaptığı açıklamada Justin Sun’ın 60 milyon dolarlık teklif verdiği ve son anda başka bir alıcının teklifi 69.3 milyon dolara yükseltmesiyle satın aldığı ortaya çıktı. NFT’yi alamayan Justin Sun konu ile ilgili bir açıklama yapmadı.

Roy Liu, yaptığı açıklamaya şöyle devam etti:

”NFT kesinlikle bizim neslimiz için sanat endüstrisinde bir devrimdir. Hem Justin hem de Tron Vakfı bu teknoloji için çok heyecanlılar ve bunun etrafındaki ekosistemi büyük ölçüde destekleyecekler.”

Justin Sun, Twitter CEO’su Jack Dorsey’in NFT’ye dönüştürdüğü Twitter tarihinin ilk tweet’i içinde 2 milyon dolar teklif etmiş fakat 2.5 milyon dolar ödeme yapan bir Türk, NFT’yi satın almıştı.

Beeple tarafından 5.000 gün boyunca çizilen resimlerden oluşan NFT

NFT Trendi Sürüyor: Beeple NFT’si Satıldı

Beeple tarafından 5.000 gün boyunca yapılan resimler birleştirilerek bir NFT hazırlandı ve açık arttırmalı bir şekilde satışa sunuldu. YouTube kanalımızda sizler için hazırladığımız ‘NFT nedir? Neden Bu Kadar Pahalı?‘ videomuzda Beeple tarafından oluşturulan bu NFT’den bahsetmiştik. Video hazırlanırken en yüksek 3.5 milyon dolarlık bir teklif alan NFT,toplamda 69.3 milyon dolara satıldı.

NFT Nedir?

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir