TP-Link’in 20.000mAh’lık powerbank modeli

TP-Link’in 20.000mAh’lık powerbank modeli

TP-Link’in 20.000mAh’lık powerbank modeli

ABONE OL 

TP-Link kendi üretimi olan ve 20 bin mAh kapasiteye sahip olan iddialı powerbank’ini satışa sundu. Yüksek kapasitesi sizi aldatmasın çünkü TL-PB20000 adı verilen powerbank, Li-polimer pil sayesinde daha ince ve hafif bir tasarıma sahip ve rahatlıkla taşınabiliyor.

TP-Link 20 bin mAh'lık powerbank tanıttı!

TP-Link Li-pomer pilin avantajlarını iyi değerlendirdi

Şirket yeni powerbank’te Li-pomer pil kullanarak büyük avantajlar elde etmiş. En büyük avantaj ise yüksek kapasitesine rağmen ince ve hafif bir tasarıma sahip olması cihazı daha cazip kılıyor. Aynı anda birden fazla cihazı da şarj edebileceğiniz powerbank, evrensel uyumluluğa da sahip.

iOS, Android, Windows ve diğer USB’den şarj edilen cihazların neredeyse hepsini şarj edebiliyor. Kapasitesi tam doluyken cihazları birden fazla şarj edebiliyor. Yapılan testlerde iPhone XS ve Samsung Galaxy S9’u 4.8 kez, iPad Mini 4’ü ise 2.8 kez şarj edebiliyor.

TP-Link TL-PB20000 20000 mAh Li-Polymer Powerbank Fiyatı

2.1A Turbo Şarj desteği sayesinde de hızlı bir şarj dolum süresi sunuyor. Bu da powerbank’i daha alınabilir hale getiriyor çünkü neredeyse hiçbir eksiği yok.

Sağlamlığı ve cihaz güvenliğini ön planda tutan TP-Link aynı hassasiyeti TL-PB20000 powerbank’te de göstermiş. Aşırı akım, kısa devre, yüksek voltaj, aşırı şarj, aşırı ısınma gibi sorunları yaşatmayacak bir iç donanıma sahip olan powerbank fiyatıyla da merak edenlerini üzmüyor.

TL-PB20000 powerbank, ülkemizde ortalama olarak 320 TL fiyatla satılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.