MIUI 12 Nisan ayı bitmeden yayınlanabilir

MIUI 12 Nisan ayının sonuna kadar yayınlanabilir

MIUI 12 Nisan ayı bitmeden yayınlanabilir

ABONE OL 

Son dönemlerde hakkında çok söylenti çıkan MIUI 12 işletim sistemi yakın bir zamanda tanıtılabilir. MiSettings ve MIUI Themes gibi sistem uygulamalarının sızıntılarının ardından bir sızıntı da işletim sisteminin ne zaman çıkacağıyla ilgili.

MIUI 12 Nisan ayının sonuna kadar yayınlanabilir

2010 yılında Android tabanlı bir yazılım olarak Xiaomi tarafından piyasaya sürülen MIUI, son dönemde şirketin akıllı telefonlarının eskisine göre daha fazla ilgi görmesiyle işletim sistemi de çağa ayak uydurarak kendini geliştirmek durumunda kaldı. Bu sene 10. yılını kutlayacak olan MIUI, yeni işletim sistemiyle kullanıcılara hediye vermek istiyor.

Şirketin yeni işletim sistemi MIUI 12 bu ayın sonlarına doğru tanıtılacak ve kullanıcıları büyük sürprizlerin beklediği söyleniyor.

Ocak ayında Xiaomi tarafından MIUI 12 işletim sisteminin varlığı doğrulandı ancak başka detay verilmedi. Ancak bu açıklamadan sonra her geçen dönemde farklı sızıntılar ortaya çıktı. Planlanan tarihte mi çıkacak bilinmez ama erken çıkmasının sebebinin sızıntılar olduğu düşünülüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir