Tostçu Erol’dan drone ile tost teslimatı

Tostçu Erol’dan drone ile tost teslimatı

ABONE OL 

Gaziantep’in meşhur tostçusu Mehmet Erol Sorgulu, dünyada bir ilki gerçekleşti. Tostçu Erol hazırladığı tostu drone yardımı ile kolayca teslim etti.

Drone ile tost teslimatı yapıldı!

Tostçu Erol, YouTube kanalı üzerinden paylaştığı videoda önce atom tostları hazırladı daha sonra ise hazırladığı tostları paket yaptı ve drone’a yükledi. Drone tostları Gezegen Evi’ne götürdü. Tosçu Erol da drone’un konumunu dükkanından takip etti. Hemen aşağıdan drone ile tost teslimatının nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

Tostçu Erol’un paylaştığı video binlerce kişi tarafından izlendi. Videoyu izleyen kullanıcılar yaptıkları yorumlarda “çok güzel bir sistem olmuş” dediler. Tostçu Erol, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Bu videoyu hazırlamamızda destekçi olan sayın Gaziantep Büyükşehir Belediye başkanımız Fatma Şahin hanıma, @gaziantepgezegenevi ekibine teşekkür ederiz” dedi.

Tostçu Erol’un Youtube platformuna attığı videolardan sonra meşhur bir yer olduğunu biliyoruz. Yaptığı farklı ürünler ve yaratıcılığıyla fark yaratan Erol Sorgulu, kavuştuğu ünü ve kazandığı parayı yeni şubeler açıp işini büyütmeye harcadı.

Şimdi ise Drone ile teslimat yaparak hem ülkede hem de dünyada bir ilki gerçekleştirdi ve de rakiplerle arayı epey açmış bulundu.

Dünyaya marka değeri olarak da olumlu bir izlenim olan bu durumun hem Tostçu Erol’u hem ülkeyi nasıl etkileyeceğini hep beraber göreceğiz.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

NASA kadın astronotları bir işi daha tamamlıyor

Google CEO’sundan ‘yapay zeka’ açıklaması

NASA 2020 planlarını açıkladı

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir