Togg C-SUV nasıl üretiliyor? (VİDEO)

Togg C-SUV nasıl üretiliyor

Togg C-SUV nasıl üretiliyor? (VİDEO)

ABONE OL 

29 Ekim tarihinde düzenlenen etkinlikle fabrikası açılan Togg’un C-SUV modeli üretimleri de başladı. Togg YouTube kanalında C-SUV modelinin nasıl üretildiğini gösteren 21 dakikalık bir video paylaşıldı.

Togg C-SUV Nasıl Üretiliyor?

Togg, C-SUV modelinin üretime başladı. 29 Ekim tarihinde lansmanı düzenlenen aracın nasıl üretildiği merak konusuydu. Togg resmi YouTube kanalında 21 dakikalık bir video yayınlandı ve ‘akıllı cihaz‘ olarak nitelendirilen C-SUV’nin nasıl üretildiği gösterilmiş oldu.

İlk aşamadan son aşamasına kadar detaylarıyla videoda Togg C-SUV modelinin detayları gösteriliyor. Videonun yükleme saatinin üzerinden henüz daha 1 gün geçmemesine rağmen 300 bin izlenmeye ulaşıldı.

Togg Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Merakla beklenen gün geldi ve Togg fabrika lansmanı düzenlendi. Bu etkinlikle Togg fabrikası açıldı. İlk araç banttan indirildi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kullanıldı.

İlk araç siparişi de yine Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verildi. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş sunumunda Togg araçları hakkında detayları verdi ve Hatchback model yerine son zamanlarda daha çok tercih edilen Cross modelin üretileceğini açıkladı. Ayrıca yeni Sedan tasarımı da etkinlikte görücüye çıktı.

Togg fiyatı hakkında da açıklama yapan Karakaş, yıl bitmeden seri üretime geçileceğini ve şimdiden fiyat vermenin mümkün olmadığını belirtti. Mevcut C SUV modellerinin fiyatına bakılarak Togg fiyatı hakkında fikir sahibi olunabileceğini de açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir