TOGG Avrupa şirketi kuruluyor!

TOGG Avrupa şirketi

TOGG Avrupa şirketi kuruluyor!

ABONE OL 

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Stuttgart’ta TOGG Avrupa şirketi kurmak için başvuru yapıldı. Şirketin ismi TOGG Europe GmbH olarak açıklandı.

TOGG Avrupa Şirketi: TOGG Europe GmbH

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) ülkemizin otomobillerini üretmek için çalışmalarını sürdürüyor. 18 Nisan tarihinde C-SUV modelinde iF Design Award 2021‘de Profesyonel Konsept ödülünü kazanan şirket, şimdi de Avrupa şirketini kurarak bir adım daha attı. TOGG resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım ile duyurulan şirketin ismi TOGG Europe GmbH olarak açıklandı.

TOGG Europe GmbH şirketinin ilk faaliyeti ise kullanıcı araştırmaları yaparak küresel kullanıcıların beklentilerine uygun mobilite çözümleri üretmek olarak açıklandı.

TOGG Avrupa şirketi kuruluyor!

TOGG İlk Ödül!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu tarafından üretilecek olan TOGG ilk ödülünü aldı. Volkswagen ve Mercedes-Benz’in eski baş tasarımcısı Murat Günak önderliğinde Pininfarina tarafından 150 saatlik bir çalışma sonucunda çizilen TOGG C-SUV modeli iF Design Award 2021‘de Profesyonel Konsept ödülü kazandı.

TOGG resmi Twitter hesabından paylaşılan ödül büyük ilgiyle karşılandı. 2022’de banttan inmesi planlanan TOGG, merakla bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir