Tim Drapper: Bitcoin, 250 bin dolar olacak!

Tim Drapper Bitcoin

Tim Drapper: Bitcoin, 250 bin dolar olacak!

ABONE OL 

ABD’li milyarderlerin Bitcoin ve kripto paralara olan yaklaşımları özellikle son aylarda dikkat çekmeye başladı. Bitcoin’in 60 bin dolar seviyelerine yükselmesiyle birlikte açıklamalar yapan milyarderlerden olan Tim Drapper, Bitcoin’in 2022 yılında 250 bin dolara ulaşacağını ifade etti.

”Bitcoin, 250 Bin Dolar Olacak”

ABD’li milyarder Tim Drapper, CNBC röportajında Bitcoin’den bahsetti. 20-30 yıl gibi bir süre içerisinde Bitcoin’in tüm finansal faaliyetler için bir ”çekirdek” niteliği taşıyacağını ifade etti. Bitcoin için böylesine iddialı bir cümle kuran Drapper, daha da iddialı bir cümle kurarak 2022 yılının sonuna kadar Bitcoin’in 250 bin dolar seviyelerine yükseleceğini açıkladı.

“Yaklaşık bir buçuk yıl verin ve finansal faaliyetlerinin hepsi ‘Bitcoin ödeme işlemcisi’ üzerinde olacak. Böylece herkes Bitcoin’i kabul edecek.”

Tim Drapper

Ünlü Milyarder Bitcoin Açıklaması Yaptı

ABD’li ünlü milyarder Paul Tudor Jones, yaptığı açıklama ile Bitcoin’e adeta can suyu oldu. CNBC röportajında Bitcoin’e yatırım yapmak istediğini açıklayan Jones‘in zaten Bitcoin yatırımcısı da olduğu ortaya çıktı. Paul Tudor Jones şu ifadeleri kullandı:

”Bitcoin matematiktir ve matematik binlerce yıldır var ve iki artı iki dörde eşit olacak ve önümüzdeki iki bin yıl boyunca öyle olacak. Bu yüzden güvenilir, tutarlı, dürüst bir şeye yatırım yapma fikrini seviyorum. Kesinlikle %5 altın, %5 bitcoin, %5 nakit istediğimi biliyorum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir