Thodex kurucusu türküyle kendini savundu!

Thodex kurucusu türkü

Thodex kurucusu türküyle kendini savundu!

ABONE OL 

Thodex kurucusu Fatih Özer, Arnavutluk’ta yakalanmış ve ülkemize iade edilmişti. Bunun ardından ülkemiz yargılama süreci başlamıştı. Bugün yeniden hakim karşısına çıkan Fatih Özer, kendisini ”Yolun sonu görünüyor” türküsüyle savundu.

Thodex Kurucusu Türkülü Savunma Yaptı

Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer, bugün yeniden mahkeme karşısına çıktı. Hakkında 40.462 yıl ceza istenen Özer, mahkeme karşısında şaşırtan bir savunma yaptı. Savunmasında Musa Eroğlu’nun Yolun sonu görünüyor isimli türküsüne yer veren Özer, şu ifadeleri kullandı:

Geçtim dünya üzerinden, ömür bir nefes derinden. Bak feleğin çemberinden yolun sonu görünüyor. Ezrailin gelir kendi, ne ağa der ne efendi. Sayılı günler tükendi yolun sonu görünüyor.

Thodex CEO'su kırmızı bülten

Thodex Bitcoin’leri Zamanla Çekmiş

Thodex geçtiğimiz yıl faaliyetlerini durdurduğunu açıklamış ve CEO’su Faruk Fatih Özer yurtdışına kaçmıştı. Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklamada 108 milyon dolarlık kripto para varlığın Faruk Fatih Özer’in kontrolünde olduğu belirtilmişti.

Bugün ortaya çıkan bir veri dikkatlerden kaçmadı. Blockchain analiz şirketi Whitestream yaptığı araştırmada Thodex borsasının Ağustos 2020 ve Şubat 2021 tarihleri arasında Kraken’e 5.000 Bitcoin gönderdiğini ortaya çıkarmıştı. Gönderilen Bitcoin’lerin o günkü değeri 125 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir