Binance rezervlerini açıkladı

Binance rezerv

Binance rezervlerini açıkladı

ABONE OL 

FTX olayının ardından kripto para borsaları tarafından rezerv açıklamaları yapılmaya başlanmıştı. Binance de rezervlerini açıklayan borsalar arasında yerini almıştı. Güncel rezervlerini açıklayan Binance rezervlerinde 618 bin Bitcoin bulunuyor.

Binance Rezervleri Duyuruldu

Kripto para borsalarının açıkladıkları rezerv raporlarına bir yenisi eklendi. Binance tarafından açıklanan rezerv raporunda şirketin mali olarak sorun yaşamadığı görülüyor. İşte Binance rezervleri:

  • 618 bin Bitcoin
  • 4 milyon 92 bin Ethereum
  • 34.5 milyon BNB
  • 18 milyar USDT

Yapılan duyuruda borsadaki yatırımcıların varlıklarının fazlasını kasasında tuttuğunu belirten Binance, oranları da duyurdu. Yatırımcı varlıklarından yüzde 105 oranında Bitcoin, yüzde 105 oranında Ethereum, yüzde 114 oranda BNB ve yüzde 118 oranında USDT bulunduğu belirtildi.

Binance Rusya Kararını Vermeye Hazırlanıyor

En büyük kripto para borsalarından olan Binance, Avrupa’daki birçok ülkeden regülasyonlar ve alınamayan lisanslar sebebiyle çekilmişti. WSJ haberine göre Binance, Rusya’dan tam anlamıyla çekilmeye hazırlanıyor.

Bazı ülkelerde faaliyetlerini kısıtlı olarak da sunan Binance, Rusya’daki tüm faaliyetlerini sonlandırmaya hazırlanıyor. WSJ‘ın haberinde ”Tam çekilmek de dahil tüm seçenekler masada” ifadesi yer buldu.

Bu da şirketin Rusya’daki düzenlemelerden muzdarip olduğunu pazarı terketme kararını tetiklediği anlaşılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir