Tether iddiaları yalanladı!

ABD Tether

Tether iddiaları yalanladı!

ABONE OL 

Bugün Bloomberg tarafından bir haber hazırlanmış ve ABD Adalet Bakanlığı‘nın Tether şirketine dolandırıcılık için soruşturma başlattığı iddia edilmişti. Tether şirketinden konu ile ilgili açıklama yapıldı.

Tether İddiaları Reddetti

USDT üreticisi Tether’ın ABD Adalet Bakanlığı tarafından soruşturulduğu iddiası Tether şirketinin resmi internet sitesinden yayınlanan bir yazı ile yalanlandı. Yayınlanan yazıda Tether şirketinin ABD kolluk kuvvetleri ile sürekli bir diyalogunun olduğu ifade edildi.

Tether
Tether iddiaları yalanladı!

İşte o açıklamadan bir kesit:

”Tether, işbirliği, şeffaflık ve hesap verebilirlik taahhüdümüzün bir parçası olarak ABD Adalet Bakanlığı da dahil olmak üzere kolluk kuvvetleriyle rutin olarak açık diyalog halindedir. ABD’deki ve dünyadaki endüstri ve hükümet yetkilileri arasındaki iş birliğini teşvik etmede endüstri liderleri olarak rolümüzle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize ve büyümemize yol açan sektör lideri teknolojiye ve şeffaflığa bağlı kalmaya devam ediyoruz.”

”Tether’de işler her zamanki gibi devam ediyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde nasıl hizmet edeceğimize odaklanmaya devam ediyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir