Socios Cleveland Cavaliers ile anlaştı!

Socios Cleveland Cavaliers

Socios Cleveland Cavaliers ile anlaştı!

ABONE OL 

Socios iş ortaklarına bir yenisini ekledi. NBA tarihinin en büyük takımlarından olan Cleveland Cavaliers ile anlaşan Socios, tıpkı diğer NBA takımlarında olduğu gibi taraftar etkileşimine odaklanacak.

Socios Cleveland Cavaliers Anlaşması Açıklandı

Daha önce NBA takımlarından Philadelphia 76ers ve Boston Celtics ile anlaşan Socios, şimdi benzer bir anlaşmayı Cleveland Cavaliers ile yaptı. Bu anlaşma ile Cleveland Cavaliers formalarının karın bölgesi ve forma numaralarının hemen altında Socios.com logosu yer alacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Cleveland Cavaliers ile anlaştı!

İş ortaklığı ile ilgili taraflardan şu açıklamalar da geldi:

Cavaliers ve Rocket Mortgage FieldHouse Kıdemli Başkan Yardımcısı ve CFO’su Mike Conley iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Socios.com ile olan bu ortaklık, Blockchain teknolojisini ve taraftar etkileşimini artırmak için işimizde nasıl kullanılabileceğini keşfetmek amacına yönelik olarak devam eden araştırmamızın bir parçası olarak ileriye doğru atılan önemli bir adım. Socios.com ile ortak bir tutku ve inovasyon isteğini paylaşıyoruz ve bu ilişkinin geleceğe doğru gelişmeye devam ederken getireceği fırsatlar konusunda heyecanlıyız.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Cleveland Cavaliers’ın hızla genişleyen ağımıza katılan en son ABD merkezli spor organizasyonu olmasından çok memnunum. Socios.com, pasif taraftarların favori takımlarının günlük işleyişlerinde yer alacak gerçek aktörlere dönüştürüldüğü küresel bir taraftar etkileşimi güç merkezi olma yolunda hızla gelişmekte. Bu, dünyanın dört bir yanındaki Cavaliers taraftarları için sonunda gelişkin bir taraftar etkileşimine evrileceğine inandığımız heyecan verici bir ortaklığın başlangıcı.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir