Ters indikatör MicroStrategy Bitcoin Lightning hizmeti sunacak

MicroStrategy Bitcoin Lightning

Ters indikatör MicroStrategy Bitcoin Lightning hizmeti sunacak

ABONE OL 

Yaptığı Bitcoin alımlarıyla kripto para piyasasında bir hayli ünlü olan MicroStrategy şirketi, Bitcoin Lightning hizmetleri sunmaya hazırlanıyor.

MicroStrategy Bitcoin Lightning Hizmeti Sunmaya Hazırlanıyor

Yaptığı Bitcoin alımlarıyla dikkatleri çeken ve 132.500 Bitcoin‘e sahip olan MicroStrategy yakında Bitcoin Lightning Network hizmeti sunacak. Bitcoin Lightning Network, çok kısa sürede ve çok uygun fiyatla Bitcoin transferi yapma imkanı veriyor.

MicroStrategy Yönetim Kurulu Başkanı Michael Saylor tarafından bir Space yayınında yapılan açıklama ile şirketin Bitcoin Lightning teknolojisini araştırdığı duyurulmuş oldu. Bu teknolojiyi geliştirecek yazılım ekibi için de yakında ilan açılması planlanıyor.

Bilindiği gibi Bitcoin transferi süre olarak uzun ve fiyat olarak da biraz pahalı olabiliyor. Buna alternatif olarak geliştirilen Bitcoin Lightning Network şu an olmasa da gelecek de büyük ilgi görmesi bekleniyor.

MicroStrategy Bitcoin
Ters indikatör MicroStrategy Bitcoin Lightning hizmeti sunacak

MicroStrategy Bitcoin Almaya Devam Ediyor

MicroStrategy Yönetim Kurulu Başkanı Michael Saylor yeni bir açıklama daha yaptı. Bu açıklamasında MicroStrategy şirketinin yeniden Bitcoin satın aldığını duyurdu. MicroStrategy, 42.8 milyon dolar ödeme yaparak 2.500 Bitcoin satın aldı.

Şirketin bugüne kadar 4.03 milyar dolar ödeme yaparak 30.397 dolar ortalamayla toplamda 132.500 Bitcoin satın aldığı da ek bilgi olarak paylaşıldı. Ayrıca MicroStrategy şirketinin alt şirketi MacroStrategy aracılığıyla 22 Aralık tarihinde 704 Bitcoin sattığı da duyuruldu. Bu satışın sebebi ise vergi kolaylığı sağlamak olarak açıklandı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir