Solana fiyatı 10 doların altına geriledi!

Solana fiyatı

Solana fiyatı 10 doların altına geriledi!

ABONE OL 

Solana (SOL) fiyatı iki yılın ardından ilk kez 10 doların altına geriledi. Bir dönem 260 dolara kadar yükselen Solana’nın bu fiyatlara düşmesi yatırımcılarını endişelendirmeye devam ediyor.

Solana Fiyatı 10 Doların Altında

Bitcoin’in zirve fiyatına ulaştığı dönem 260 dolara kadar yükselen Solana, bugün 10 doların altına geriledi. İki yıldır 10 yıl fiyatının altına düşmeyen Solana (SOL), piyasa değeri olarak da 3.4 milyar dolar seviyelerine geriledi.

50 milyon adetlik yeni arzın dolaşıma dahil edilmesiyle birlikte SOL fiyatı düşmeye başlamıştı. Toplam arzın yüzde 13’üne tekabül eden 50 milyon adetlik arz piyasa sürülmeden önce SOL fiyatı 31 dolar seviyelerindeydi. Piyasaya sürüldükten sonra ise fiyat 16 dolara gerilemişti.

Haber yazıldığı sıralarda Solana fiyatı 9.46 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

Solana fiyatı
Solana fiyatı 10 doların altına geriledi!

Google Cloud Solana İle Anlaşmıştı

Google Cloud, Solana ile bir anlaşma yaptı. Bu anlaşmaya göre Google Cloud, Solana ağı kullanacak. Daha önceden kripto para ödemesi alacağını duyuran Google Cloud, Coinbase ile bu konuda bir anlaşma yaptıklarını açıklamıştı.

Google, Solana açıklaması da yapmış ve muhtemel ödeme yöntemleri arasında Solana (SOL) da yer alacağını duyurmuştu. Bu açıklamanın yapılmasıyla birlikte SOL fiyatı 34.5 dolar seviyelerinden 38.8 dolar seviyelerine kadar yükselmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir