Terra kurucu ortağı: Kimsenin parasını alma amacımız olmadı

Terra kurucu ortağı

Terra kurucu ortağı: Kimsenin parasını alma amacımız olmadı

ABONE OL 

LUNA ve UST ile birlikte yaşanan ve 50 milyar doları bulan şok çöküş olayı ile ilgili Terra kurucu ortağı tarafından bir açıklama yapıldı. Bu açıklama yer alan ifadeler yatırımcıları şaşkına çevirdi.

Terra Kurucu Ortağı Açıklama Yaptı!

Terra şirketi tarafından geliştirilen LUNA ve UST olayı ile ilgili Terra şirketinin kurucu ortağı Daniel Shin bir açıklama yaptı. Financial Times’a yaptığı açıklamada Terra Blockchain ağı ile ilgili bir sorun çıktığını ve asla yatırımcıların parasını almak gibi bir amaçlarının olmadığını ifade etti:

Terra Blockchain algoritmasında bir yanlışlık olduğunun farkında değildik. Hiçbir şekilde yatırımcıların paralarını elde etmek gibi bir olay olmadı. Böyle bir amacımız hiç olmadı.

Terra kurucu ortağı: Kimsenin parasını alma amacımız olmadı

Terra (LUNA) Çalışanları: Uyarı Yapmıştık

LUNA ve UST ile oluşan mağduriyetler sebebiyle Güney Kore merkezli kripto para şirketi Terra‘nın çalışanlarına da soruşturmalar başlatıldı. Seul Güney Bölge Savcılığı Mali ve Mali Menkul Kıymetler Suç Ortak Soruşturma Ekibi, Terra şirketinin çalışanlarına soruşturma başlattı.

Çalışanlardan tüm bilgilerin alındığı ve çalışanların CEO’yu düşüş konusunda daha önceden uyardıkları ifade edildi. Soruşturmanın henüz sonlanmadığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir