Coinbase CEO’su kripto para yükselişinin formülünü verdi

Coinbase CEO'su Twitter

Coinbase CEO’su kripto para yükselişinin formülünü verdi

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong kripto paralar hakkında detaylı bir açıklama yaptı ve enflasyona karşı kripto paralar için yeni formülünü verdi.

Coinbase CEO’su Kripto Paralar Hakkında Yeni Bir Açıklama Yaptı

Coinbase CEO’sunun yaptığı açıklamalar kripto para yatırımcıları tarafından büyük ilgi görüyor. CEO Brian Armstrong yaptığı yeni açıklamada kripto paraların enflasyondan etkilenmemesi için 5-10 kat daha fazla büyümeleri gerektiğini ifade etti.

Bilindiği gibi yaklaşık 1 yıldır ABD tarafından açıklanan enflasyon, işsizlik vb. gibi veriler kripto para fiyatlarına doğrudan etki ediyor. Armstrong’a göre bu etkinin azalması için kripto paraların yeterince büyük olmadıkları ve büyümeleri gerekiyor.

Özellikle Çin’in büyümesi ve dünya ekonomisinde süper güç olmaya adım adım yaklaşması ve batı devletlerinin de bu büyümeye karşı Bitcoin’i küresel altın olarak kabul etmeye yaklaştırabileceğini de ifade etti.

Kripto para piyasasının şu an ki değeri 1.23 trilyon dolar olarak kayıtlara geçti.

Coinbase CEO'su
Coinbase CEO’su kripto para yükselişinin formülü verdi

Coinbase En Büyük 500 Şirketi Arasında!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, dünyanın en büyük 500 şirketini barındıran Forbes 500 listesine giriş yaptı. Coinbase şu an dünyanın en büyük 437. şirketi konumunda yer alıyor.

41.67 milyar dolarlık piyasa değerli 437. sırada yer alan Coinbase, bir önceki yılla kıyaslandığında gelirinde yüzde 516‘lük, kârında ise yüzde 1.024‘lük artış yaşadı. Bu artışlarla birlikte Forbes 500 listesinde yerini aldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir