Cardano CEO’su: Ayı piyasası daha iyi!

Cardano kurucusu

Cardano CEO’su: Ayı piyasası daha iyi!

ABONE OL 

Cardano CEO’su Charles Hoskinson yaptığı açıklamalar ile kripto para yatırımcılarını şaşırttı. Bu açıklamasında ayı olarak nitelendirilen düşüşlerin yaşandığı ve durgun piyasa koşullarının daha iyi olduğunu ifade etti.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson Şaşırttı

ADA olarak bildiğimiz Cardano şirketinin CEO’su Charles Hoskinson, boğa piyasasında fiyatların gerçekçi olmayacak kadar yükselmesi sebebiyle şirketlerin anlaşmalar yapamadıklarını ifade etti. Bu sebepten dolayı ayı piyasası koşullarının iş birliği için daha iyi olduğunu söyledi.

Bu açıklamalarıyla yatırımcıları bir hayli şaşırtan Hoskinson, boğa piyasasının yatırımcıların beklentilerini ve gerçekçi olmayan fiyatların ortaya çıkardığı için bir kaosa sebep olduğu ifade etti.

Cardano kurucusu
Cardano CEO’su Charles Hoskinson: Ayı piyasası daha iyi!

Cardano Kurucusu: NFT’ler Düzenlenebilir

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, YouTube üzerinden düzenlediği canlı yayında NFT’ler hakkındaki fikirlerinden bahsetmiş ve 2022 yılında kripto para piyasasında bir hayli gelişmenin olacağını ifade ederek NFT’ler için şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu kadar hızlı büyümenin iyi ya da kötü sonuçlarını bir endüstri olarak sindireceğiz.

NFT ve DeFi’ler hakkında da birçok düzenlemenin gelebileceğini ifade eden Charles Hoskinson ayrıca SEC ve Ripple davası hakkında da fikirlerini açıklamıştı. Hoskinson, Davanın yakında sonlanacağını ve Ripple’ın galip olan taraf olacağını ifade etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir