LUNA CEO’su 2.7 milyar dolar iddialarını reddetti

LUNA CEO'su

LUNA CEO’su 2.7 milyar dolar iddialarını reddetti

ABONE OL 

Terra isimli şirket tarafından geliştirilen LUNA ve UST‘nin sert çöküşlerinin ardından LUNA CEO’sunun 2.7 milyar dolarlık varlığı nakite çevirdiği iddialarını reddetti.

LUNA CEO’su: Varlıklarımın Çoğunu Kaybettim

Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon, resmi Twitter hesabından bir tweet serisi paylaştı ve 2.7 milyar dolarlık varlığı çöküşten önce nakite çevirdiği iddialarını reddetti. Bu tweet serisinde kendisi hakkında birçok yalan ifadenin yayıldığını da belirten Kwon, bu konuda dikkatli davranılmasını istedi.

Do Kwon tarafından yapılan açıklamanın tam hali:

Bu açık olmalı ancak herhangi bir şeyden 2.7 milyar dolar kazandığım iddiası kesinlikle yanlış. İki çelişkili iddia var gibi görünüyor. Birincisi Do’nun cüzdanları donduruldu ve hala LUNA’sının çoğuna airdrop yoluyla sahip. İkincisi milyarlar kazanmak için tüm jetonlarını çöpe attı. Bu iddiaları ortaya atarken ikisinden biri tercih edilmeli.

Tekrarlamak gerekirse, son iki yılda kazandığım tek şey TFL’den nominal bir nakit maaş. Umarım açıktır, çok fazla bir şey söylemedim çünkü mağdur gibi görünmek istemiyorum ama kazada sahip olduklarımın çoğunu da kaybettim. Bunu defalarca söyledim ama gerçekten parayı pek umursamıyorum.

Lütfen kanıtlanmış ve doğru şeyler söyleyin – kaybeden herkesin acısını artıran yalanlar yayıyorsanız. Teşekkürler.

LUNA CEO'su Do Kwon: Vergileri ödedik
LUNA CEO’su 2.7 milyar dolar iddialarını reddetti

LUNA CEO’su Do Kwon Vergi Açıklaması Yapmıştı

LUNA CEO’su Do Kwon, birkaç haftadır yatırımcılar tarafından hiç iyi hatırlanmıyor. LUNA ve UST projelerinin adeta çakılmasıyla birlikte tepkilerin odağı haline dönüşen Kwon, resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı ve vergi ödemelerinin yapıldığını ifade etmişti.

Daha önceden Do Kwon‘un vatandaşı olduğu Güney Kore’ye vergi ödemediği ifade edilmişti. Kwon bu iddiaları şu şekilde yalanlamıştı:

Kore hükümetinin Covid harcamalarını desteklemek için paraya ihtiyacı vardı. Kripto şirketlerinden yaratıcı bir şekilde milyonlar aldı ve payımızı tam olarak ödedik. Hepsi bu kadar.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir