Taraftar token’ların piyasa değeri 242 milyon dolara geriledi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 242 milyon dolara geriledi

ABONE OL 

Kripto para piyasasında yatırımcıları tedirgin eden olumsuz hava sürüyor. Tüm kripto paraların fiyatları Bitcoin’in gerilemesi sebebiyle baya aşağı düştü. Chiliz de bu düşüşten nasibini aldı. CHZ fiyatının da gerilemesi taraftar token fiyatlarının gerilemesi sebep oldu. Taraftar token’ların piyasa değeri 242 milyon dolara geriledi.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Geriledi

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor ve ardından Arjantin Milli Takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Bu piyasada diğer kripto paralar gibi Bitcoin düşüşünden olumsuz etkilendi. Taraftar token’ların piyasa değeri 242 milyon dolara geriledi. 29 Mayıs tarihinde piyasa değeri 291 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti.

Piyasa değeri olarak Barcelona, 48.5 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Barcelona‘nın hemen ardından 37.3 milyon dolarlık piyasa değeriyle Manchester City geliyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 155.4 milyon dolara olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değerlerine göre sıralanması – Fanmarketcap adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.