Socios Atletico Mineiro ile anlaştı: GALO token geliyor

Socios Atletico Mineiro GALO token

Socios Atletico Mineiro ile anlaştı: GALO token geliyor

ABONE OL 

Socios spor kulüpleriyle anlaşmaya devam ediyor. Son olarak Atletico Mineiro ile anlaşan Socios, GALO token‘ları üretecek.

Socios Atletico Mineiro İş Birliği: GALO Token

Socios anlaştığı spor kulüplerine bir yenisini ekledi. Atletico Mineiro ile anlaşan Socios, $GALO isimli token’ları üretecek. Tıpkı diğer taraftar token’larda olduğu gibi Socios platformu üzerinden ön satışa sunulacak olan GALO token hakkında şimdilik bir detay bulunmuyor. Detaylar paylaşıldığında Teknoküpür olarak sizlerle paylaşacağız.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Atletico Mineiro ile anlaştı: GALO token geliyor

Clube Atlético Mineiro İşletme Direktörü Leandro Figueiredo şunları söyledi: 

”Atlético’nun öncü ruhunu bir kez daha gösteren büyük bir küresel ortak olan Socios.com ile bu anlaşmayı duyurmaktan çok mutluyuz. Her zaman taraftarlarımıza daha yakın olmanın yollarını arıyoruz ve fan tokenlerın onlarla olan ilişkimizde büyük bir devrim yaratacağından eminiz.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise şunları açıkladı: 

”İlk Brezilya kulübümüzle ortaklık kurarak Güney Amerika için büyük genişleme planlarımızda ileriye doğru büyük bir adım attık. Fan Token’lar, yalnızca 2021’de iş ortaklarımız için şimdiden 150 milyon doların üzerinde gelir elde etti. Bu hızla büyüyen fenomenin şimdi Brezilya’da kök salmasının tam zamanı. Sporun geleceği için hayati önem taşıyacak olan pasif hayranlardan aktif hayranlara dönüşümün, güzel oyun tutkusunun ve muazzam yeteneklerin tüm dünyada tanındığı bir ülke olan Brezilya’da da başlamış olması beni heyecanlandırıyor.

Burada daha yeni başlıyoruz. Brezilya ve Güney Amerika bir bütün olarak bizim için inanılmaz bir fırsat alanı yaratıyor ve geleceğin neler getireceği konusunda çok heyecanlıyız.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.