Taraftar token’ların piyasa değeri 239 milyon dolara yükseldi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 239 milyon dolara yükseldi

ABONE OL 

Kripto para piyasasındaki düşüş trendi bazı kripto para birimlerine olumlu yansıyor. Taraftar token’lar da bu olumlu etkilenen kripto paralar arasında yer alıyor. Taraftar token’ların piyasa değeri 239 milyon dolara yükseldi

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Artmaya Başladı

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyordu. Ancak şu sıralar ilgi gördüklerini söylemek pek mümkün değil. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturmuştu. Ayrıca Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto, Santos ve Alpine token’larda büyük ilgi gördüklerini belirtmek gerekiyor.

Taraftar token’ların piyasa değeri 239.33 milyon dolara yükseldi. 13 Temmuz tarihinde piyasa değeri 212 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak Paris Saint-Germen, 26.20 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Paris Saint-Germen‘in hemen ardından 19.72 milyon dolarlık piyasa değeriyle Manchester City 2. sırada yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 52 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 239 milyon dolara yükseldi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir