DeFi piyasa değeri 42 milyar dolara yükseldi!

DeFi piyasa değeri

DeFi piyasa değeri 42 milyar dolara yükseldi!

ABONE OL 

Kripto para piyasasında 6 aydır süren düşüş trendi sebebiyle birçok kripto para projesi değer kaybetti. Ancak DeFi piyasasında yer alan projelerin değerinde artış yaşanmaya başladı. DeFi projelerindeki kilitli varlıkların büyüklüğü 42 milyar dolar seviyelerine kadar yükseldi.

DeFi Piyasa Değeri 42 Milyar Dolara Yükseldi!

Kripto para piyasasında henüz toparlanamamışken DeFi token’larındaki kilitli varlıkların toplam miktarı 41.98 milyar dolara yükseldi.

DeFi piyasa değeri – DeFiPulse adresinden alınmıştır.

Ancak DeFiPulse tarafından paylaşılan veriler dışında CoinGecko adresinde de DeFi verileri yer alıyor. Bu iki internet sitesindeki verilerde birbirleriyle örtüşmüyor. CoinGecko verilerine göre DeFi token’larındaki kilitli varlıkların büyüklüğü 41.71 milyar dolar seviyelerindeyken DeFiPulse verilerine göre kilitli varlıkların büyüklüğü 41.98 milyar dolar olarak görünüyor.

DeFiPulse verilerine göre en yüksek hacme sahip olan token’ların Maker, Uniswap, Curve Finance, Aave ve Convex Finance olduğu görülüyor. 22 Haziran tarihinde DeFi hakkında hazırladığımız haberde piyasa değeri 38 milyar dolar seviyelerindeydi.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir