Ripple FOMO Pay ile anlaşma sağladı! Fiyata yansır mı?

Ripple FOMO Pay

Ripple FOMO Pay ile anlaşma sağladı! Fiyata yansır mı?

ABONE OL 

XRP olarak bildiğimiz Ripple şirketinin iş birliklerine bir yenisi daha eklendi. Ripple, Singapur merkezli ödeme şirketi FOMO Pay ile anlaşma sağladı.

Ripple FOMO Pay Anlaşmasının Detayları

Ripple (XRP), sahip olduğu Blockchain ağı ile yüksek hızda transfer imkanı tanıyor. Bu da dünya genelindeki ödeme şirketlerinin büyük bir şekilde ilgisini çekiyor. Ripple son olarak Singapur merkezli ödeme şirketi FOMO Pay ile anlaşma sağladı.

Bu anlaşma ile Ripple, geliştirmiş olduğu On-Demand Liquidity (ODL) sistemini FOMO Pay’e entegre edecek. FOMO Pay üzerinden gerçekleştirilecek olan transferler Ripple altyapısı sayesinde çok uygun maliyetlerle gerçekleşecek.

Bilindiği gibi Ripple, küçük ve orta ölçekli işletmeler için On-Demand Liquidity (ODL) sistemini geliştirmişti. Bu sayede sınır ötesi gerçekleşecek transfer için çok ama çok düşük ücretler ödenecek ve bu işletmeler için gerçekleştirilecek transferler yük olmaktan çıkacaktı.

Ripple’ın geliştirmiş olduğu bu sisteme dünyanın her noktasında talep olduğu ve ciddi bir kullanıcı sayısına ulaştığı biliniyor. Bu anlaşma açıklandı ancak Bitcoin’in düşüş trendi sürdüğü için fiyatta herhangi bir değişim yaşanmadı.

Ripple FOMO Pay ile anlaşma sağladı!

Ripple Kanada Ofisiyle Büyüme Vurgusu Yapıyor

Ripple, Kanada’nın Toronto şehrinde ofis açmaya hazırlanıyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bu adımı ”küresel olarak genişlemek” olarak tanımlıyor. SEC ile süren davanın Ripple lehine devam etmesiyle birlikte yeni adımlarda atılmaya başlandı. Bir mühendislik merkezi olması amacıyla açılan ofiste çalışması için 50 mühendisi işe alması bekleniyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu adım ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Kripto ve Blockchain mühendislere zor problemlerin üstesinden gelmek için inanılmaz bir fırsat sunuyor ve bu çözümlerin dünya çapında değer hareketini etkileme potansiyeli var. 

Neredeyse her finans kurumu, gelecekteki küresel finansal sistemlerimizi destekleyecek bu teknolojiden yararlanmak için kripto stratejisini geliştiriyor. Kripto, çalışılması en heyecan verici endüstrilerden biridir. Bu nedenle yeteneklerin teknoloji şirketlerini ve geleneksel finansı bu alana girmek için terk etmesi şaşırtıcı değil. Toronto’daki ilk ofisimiz ile varlığımızı küresel olarak genişleterek işimizi ölçeklendirmeye ve yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir