Hazine Bakanı Nureddin Nebati, Binance CEO’suyla görüştü!

Nureddin Nebati, Binance CEO

Hazine Bakanı Nureddin Nebati, Binance CEO’suyla görüştü!

ABONE OL 

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile Binance CEO’su Changpeng Zhao, video konferans yoluyla görüşme yaptı. Görüşmenin detayları paylaşılmadı.

Bakan Nureddin Nebati, Binance CEO’suyla Görüştü!

Dünyanın en hacimli kripto para borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile görüştü. Nureddin Nebati’nin resmi Twitter hesabından yapılan bir açıklama ve fotoğraf ile duyurulan görüşmenin detaylarından bahsedilmedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati paylaştığı tweette şu ifadeleri kullandı:

Binance kurucusu Sayın Changpeng Zhao ile videokonferans aracılığıyla bir görüşme gerçekleştirdik. Blokzincir ekosistemi, kripto varlıklar konularında değerlendirmeler yaptık.

Hazine Bakanı Nureddin Nebati, Binance CEO’suyla görüştü!

Binance CEO’su Yeni Açıklamalar Yapmıştı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, katıldığı bir Podcast yayınında Terra çöküşüyle ilgi açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarında Terra çöküşünü yüzünden hayal kırıklığına uğradığını ifade etti. Terra şirketine bağlı olan UST isimli algoritmik sabit fiyatlı kripto paralar hakkında da açıklama yapan Zhao, yaşanan olayların algoritmik kripto paraları yok etmeyeceğini de belirtti.

Zhao, USDT ve USDC gibi sabit fiyatlı kripto paraların da tamamen risksiz olmadığını belirterek yine de algoritmik sabit fiyatlı kripto paraların daha riskli olduğunu söylemişti:

Bu farklı bir risk türü, ancak çok daha net. Bir varlığı kıyasladığınızda, bir varlığı teminat olarak kullandığınızda veya farklı bir varlığı sabitlediğinizde, her zaman bir oynaklık olacaktır. Dolayısıyla bu risk, algoritmik stabilcoinler’de çok daha yüksek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir