Algorand CEO’su değişti!

Algorand CEO'su

Algorand CEO’su değişti!

ABONE OL 

ALGO projesiyle bildiğimiz Algorand isimli kripto para şirketinin CEO’su görevden ayrılacağını açıkladı. Şirket kaynaklarından yapılan açıklamada CEO koltuğuna oturacak isim duyuruldu.

Algorand CEO’su Kim Oldu?

Algorand üst yönetiminde görev değişimleri yaşanmaya başladı. Şirketin CEO koltuğundan ayrılan G. Steven Kokinos‘un yerine COO koltuğunda yer alan W. Sean Ford‘un geçtiği açıkladı. Kokinos’un 2023 yılının ortalarına kadar kıdemli danışman olarak hizmet vereceği de açıklamada belirtildi.

W. Sean Ford, bugün itibariyle Algorand şirketinin CEO koltuğunda göreve başladı. Algorand kurucusu Silvio Micali konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Steven’a Algorand’a ayırdığı zaman ve bağlılığı için teşekkür ediyoruz. İşimizin ilk başarısında aracı oldu ve sorunsuz bir geçişe olan bağlılığını takdir ediyoruz. Sean, şirket operasyonlarını her zamanki gibi devam ettirmek ve Algorand’ı bir sonraki büyüme aşamamıza geçirmemize yardımcı olmak için benimle ortak olmak için iyi bir konumda.

Algorand CEO’su W. Sean Ford oldu

FIFA Algorand İş Birliği Duyurulmuştu

Blockchain ağları arasında dikkat çekenlerden birisi olan Algorand, FIFA ile iş birliği yaptı. Bu anlaşmayla birlikte Kuzey Amerika ve Avrupa’da FIFA Dünya Kupası Katar 2022™ bölgesel destekçisi ve FIFA Kadınlar Dünya Kupası Avustralya ve Yeni Zelanda 2023™ resmi sponsoru olacak. Ayrıca ALGO artık FIFA’nın resmi Blockchain sponsoru olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir