Taraftar token’ların piyasa değeri 212 milyon dolara geriledi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 212 milyon dolara geriledi

ABONE OL 

Taraftar token’lar da tıpkı diğer kripto paralar gibi Bitcoin‘den doğrudan etkileniyor. Son düşüşlerle birlikte taraftar token’ların da piyasa değeri 212 milyon dolara geriledi.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Azalmaya Devam Ediyor

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyordu. Ancak şu sıralar ilgi gördüklerini söylemek pek mümkün değil. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturmuştu. Ayrıca Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto, Santos ve Alpine token’larda büyük ilgi gördüklerini belirtmek gerekiyor.

Yaşanan son düşüşlerle birlikte taraftar token’ların piyasa değeri 212.83 milyon dolara geriledi. 1 Temmuz tarihinde piyasa değeri 216 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak Paris Saint-Germen, 21.42 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Paris Saint-Germen‘in hemen ardından 17.49 milyon dolarlık piyasa değeriyle Manchester City 2. sırada yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 30.9 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 212 milyon dolara geriledi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir