Taraftar token toplam hacmi 414 milyon doları aştı

Taraftar token toplam hacmi

Taraftar token toplam hacmi 414 milyon doları aştı

ABONE OL 

Chiliz tarafından üretilen taraftar token’lar popülerliği korumaya devam ediyor. Fanmarketcap adresinde taraftar token’lar hakkında veri bulmak mümkün. Son verilere göre taraftar token toplam hacmi 414 milyon doları aştı.

Taraftar Token Toplam Hacmi Artıyor

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor ve daha birçok spor kulübü ile anlaşan Socios, taraftar token’ları üreterek satışa sunuyor. Son olarak taraftar token toplam hacmi 414 milyon dolara ulaştı. En yüksek fiyatlı taraftar token’ların başında Paris Saint-Germen geliyor. Piyasa değer olarak ise Barcelona liderliği koruyor.

Bugün 14:00’de Göztepe SK taraftar token’ının( $GOZ) ön satışının yapıldığını da belirtmek gerekiyor. 28-29-30 Nisan tarihlerinde de sırasıyla Universidad de Chile ($UCH), Legia Varşova ($LEG), Fortuna Sittard ($FOR) takımlarının taraftar token’ları ön satışa sunulacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Fanmarketcap sitesinin verilerinden alınmıştır

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, futbol kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Çoğunlukla tanesi 200 CHZ fiyatıyla satışa çıkan taraftar token’lar, futbol kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.