Tahminleri tutmayan yöneticiden Bitcoin 8.000 dolar tahmini!

Bitcoin dağıtıyor

Tahminleri tutmayan yöneticiden Bitcoin 8.000 dolar tahmini!

ABONE OL 

Guggenheim Partners şirketinin Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd, Bitcoin fiyatı hakkında yaptığı tahminlerin başarısızlığıyla isminden söz ettiremeye devam ediyor. Daha önceden Bitcoin’in 400 bin dolar seviyelerine kadar çıkacağını ifade eden Minerd, şimdi de 8 bin dolar tahmini yaptı.

Scott Minerd: Bitcoin 8.000 Dolar Olabilir

Kripto para piyasasındaki analizlerin birçoğu tutmazken birçoğu da başarılı olabilir. Yatırım şirketlerinin analistleri de kripto para analistlerini sık sık paylaşıyorlar ancak pek başarılı olduklarını söyleyemeyiz.

Guggenheim Partners bankasının Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd, yaptığı açıklamada Bitcoin’in 8 bin dolar seviyelerine inebileceğini açıkladı:

Sürekli olarak 30.000 doların altına indiğinizde, 8.000 dolar nihai diptir. Bu yüzden özellikle FED’in kısıtlayıcı olmasıyla birlikte aşağı yönde çok daha fazla yerimiz olduğunu düşünüyorum.

Arizona eyaleti Bitcoin
Tahminleri tutmayan yöneticiden Bitcoin 8.000 dolar tahmini!

Jack Dorsey Bitcoin Açıklamalarına Yenisini Ekledi

Kripto paralara bakış açısıyla dikkatleri üzerin çekmeye başaran Jack Dorsey, CNBC’ye yaptığı açıklamada Bitcoin’den bahsetti. Dorsey’e göre internetin kendi para birimi olmalı ve buna en uygun aday da Bitcoin. Dorsey şu ifadeleri kullandı:

İnternet kendine özgü bir para birimi gerektiriyor ve bu rolü doldurmak için tüm teknoloji ekosistemine bakıldığında, şu anda bitcoin’in tek aday olduğu açık.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir