Stalker 2 erteleniş nedeni ve çıkış tarihi açıklandı

Stalker 2 erteleniş nedeni ve çıkış tarihi açıklandı

Stalker 2 erteleniş nedeni ve çıkış tarihi açıklandı

ABONE OL 

Oyun yapımcı ve geliştirici stüdyosu GSC World, bir süredir merakla ve heyecanla beklenen Stalker 2 oyununun ertelendiğini ve yeni çıkış tarihini atılan bir tweet’le açıkladı.

Stalker 2 Erteleniş Nedeni ve Çıkış Tarihi!

Son zamanlarda çıkan oyunların yetersiz performansları nedeniyle eleştirmelerinden kaynaklı olarak performans iyileştirmeleri amacıyla şirketin tarihindeki en büyük proje olarak nitelendirilen Stalker 2: Heart of Chernobyl, Nisan 2022‘den Aralık ayına ertelendi.

Gözcüler,
STALKER 2: Heart of Chernobyl‘in çıkışını 8 Aralık 2022‘ye erteleme kararı aldık. Vizyonumuzu gerçekleştirmek ve oyunun istenen durumunu elde etmek için bu yedi aylık ek geliştirme gerekiyor. STALKER 2, GSC tarihindeki en büyük projedir ve kapsamlı test ve cilalama gerektirir. Geliştirmenin, özellikle böyle bir proje söz konusu olduğunda, gerektiği sürece devam etmesi lazım.
Bu kararı almak bizim için kolay olmadı. Ancak sizlere elimizden gelenin en iyisini sunmak istiyoruz. Yakında yeni duyurular gelecek, anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Açıklanan bilgilere göre oyunun çıkış tarihi 8 Aralık 2022 tarihine ertelenmiş durumda. Son zamanlarda oyun piyasasında yaşanan problemlerden dolayı GSC, şirket tarihinin en büyük oyununu riske atmak istemiyor. Gayet geçerli bir erteleme sebebiyle oyunun çıkışını Aralık ayına iten şirket, hayal kırıklığıyla karşılaşsa da anlayışla karşılanmışa benziyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.