Instagram’dan çok önemli bir yenilik

Instagram'dan çok önemli bir yenilik

Instagram’dan çok önemli bir yenilik

ABONE OL 

Görsel ağırlıklı popüler sosyal medya platformu Instagram çok önemli bir yenilik yapmaya hazırlanıyor. Test edilmeye başlanan yeni özellik belki de platformu devamlı kullanan birçok kullanıcının aklından en az bir kere geçmiş bir özellik olabilir. Gelin detaylara hep birlikte bakalım.

Instagram’dan Çok Önemli Bir Yenilik

Bildiğimiz üzere Instagram profilimizde yüklediğimiz gönderiler yüklenme tarihlerine göre sıralanıyor. Meta şirketinin çatısında bulunan platform yeni bir özellik test etmeye başladı. Mühendis Alessandro Paluzzi tarafından Twitter platformunda paylaşılan gönderide gördüğümüz üzere artık profilimizdeki gönderilerin yerini tarih fark etmeksizin değiştirebileceğiz. Bu da istersek yıllar önce attığımız bir gönderiyi yeni atmışız gibi en üste taşıyabileceğimiz anlamına geliyor.

Tweet’te de göreceğimiz üzere Profil BilgileriIzgarayı Düzenle seçenekleri şu sıralarda bazı kullanıcılarda test ediliyor ve henüz belli olmayan bir tarihte tüm kullanıcılara sunularak profil ızgarasındaki gönderilerin yerlerini artık değiştirebileceğiz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.