Spotify ücretsiz Premium aboneliğinin süresini uzattı!

spotify ücretsiz premium abonelik

Spotify ücretsiz Premium aboneliğinin süresini uzattı!

ABONE OL 

Spotify şirketi ilk kez abone olacak kullanıcılara özel olarak sunduğu ücretsiz Premium abonelik paketini yeniden getirdi ve süreyi uzattı. İşte kampanya detayları:

Spotify Ücretsiz Premium Aboneliğinin Süresini Uzattı!

Şirket yaptığı açıklamada 11 Eylül 2022 tarihine kadar geçerli olacak şekilde ilk kez abone olacak kullanıcılarına 3 ay boyunca ücretsiz bir şekilde hizmet vereceğini, ardından aylık 20,99 TL fiyatla aboneliğin devam edeceğini duyurdu.

Spotify ücretsiz Premium aboneliği geçmişte yine 3 ay olarak kullanıcılara veriyordu ancak daha sonra bu süreyi 1 aya çekmişti. Şirket yeniden süreyi uzattı.

Kampanya Premium abonelik dışında 10,49 TL gibi uygun bir fiyatla abonelik hizmeti verdiği Öğrenci paketi için de geçerli olacak. Aile ve Duo paketlerinde ise 1 aylık ücretsiz deneme süresinin ardından Duo paketi 27,99 TL, 6 kişilik Aile paketinin ise 34,99 TL olacağını duyurdu.

Spotify bildirim butonu
Spotify ücretsiz Premium abonelik paketinin süresini uzattı!

Spotify Kullanıcı Sayısı!

Spotify, 2022 yılının ikinci çeyreğinde kullanıcı sayısının 180 milyondan 182 milyona yükseldiği açıklandı. Şirket kullanıcı sayısı olarak 183 milyona ulaşmayı hedefliyordu ancak bu çeyrek bu hedefe ulaşılamadı. Yine bu çeyrek döneminde bir önceki çeyreğe göre yüzde 19’luk bir artışla 422 milyon dolar gelir elde edildiği belirtildi.

Bilindiği gibi Spotify ücretsiz bir şekilde de kullanılabiliyor. 2022 yılının ikinci çeyrek verilerine göre ücretli kullanıcı sayısı da yüzde 16 artış gösterdi. Aylık aktif kullanıcı sayısı da aynı dönemde yüzde 18 artış gösterdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir