Disney Plus reklamlı abonelik paketi tanıtıldı!

Disney Plus reklamlı abonelik paketi tanıtıldı

Disney Plus reklamlı abonelik paketi tanıtıldı!

ABONE OL 

8 Aralık tarihinde halka açılacak olan Disney Plus reklamlı abonelik paketi resmi olarak açıklandı ve standart aboneliğin fiyatı yükseldi.

Disney Plus Reklamlı Abonelik Paketi ve Yeni Fiyat

Daha önce de birçok kaynak tarafından yazılan reklamlı abonelik paketi nihayet resmiyete kavuştu. Bildiğimiz üzere Disney Plus standart abonelik fiyatı 7,99 dolardı ancak reklamlı abonelik paketinin fiyatının 7,99 dolar, standart abonelik paketinin fiyatı ise 10,99 dolar olarak açıklandı.

Reklamlı abonelik paketinin 8 Aralık tarihinde kullanıcılara sunulacağı açıklanırken Disney şirketine bağlı Hulu platformuna da zam geldi.

Disney+ ve Netflix Rekabeti Kızışıyor!

Netflix platformu son iki çeyrektir abone kaybı yaşıyor ve bu kayıplar nedeniyle rakip platformlar abone sayılarında gün geçtikçe Netflix’e yakınlaşıyor. Bu platformlar arasında en ciddi aday ise Disney+ platformu. Şirket son çeyrekte 14,4 milyon yeni abone kazandı ve ilk kez Netflix’i geride bıraktı.

Netflix’in zam yapmasının ardından gelen tepkiler ve yaşanan abone kayıpları, dijital akış devini tahtından edecek gibi görünüyor. Özellikle orijinal içerikleriyle öne çıkan Disney+ platformu gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Şirketin son çeyrekte beklenen abone kazancı 10 milyondu ancak bunun yüzde 44 daha fazlası elde edildi. Ayrıca Disney Plus reklamlı abonelik paketiyle birlikte kullanıcı sayısının da artması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir