Friends Netflix’e geri dönüyor!

Friends Netflix'e geri dönüyor!

Friends Netflix’e geri dönüyor!

ABONE OL 

Birkaç ay önce sözleşme süresi dolduğu için Netflix’te yayından kaldırılan efsane dizi Friends, yeniden Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

Friends Netflix’e Geri Dönüyor!

1994 yılından 2004 yılına kadar 10 sezonluk bir serüven olan ve en iyi sitcom dizilerinden biri olarak anılan Friends dizisi Netflix Türkiye’den kaldırılarak hayranlarını üzmüştü. Mayıs ayında gösterim hakları HBO Max platformuna geçen dizinin Türkiye ve bazı diğer ülkelerde yayın hayatına daha geç başlayacak olması nedeniyle yeniden Netflix Türkiye’de yayınlanmaya başlayacak.

Dizi, yalnızca HBO Max’in kullanılabildiği ülkelerde Netflix’ten kaldırılacak. Dizi yakın zamanda BluTV platformundan da kaldırılmıştı ancak buraya yeniden gelip gelmeyeceği belli değil.

Friends Netflix’e geri dönüyor!

Rachel Green düğününden kaçıp New York’ta bir restoranda aşçı olduğunu bildiği çocukluk arkadaşı Monica Geller‘ı bulmaya gider. Rachel, Monica’nın evine yerleşir ve onun arkadaş grubuna katılır. Bu gruptakiler: ünlü olmaya çalışan aktör Joey Tribbiani, iş adamı Chandler Bing, masöz ve müzisyen Phoebe Buffay ve Monica’nın abisi, yeni boşanmış paleontolog Ross Geller’dır.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir