Spotify 2020 özetini yayınladı

 Spotify 2020 özetini yayınladı

Spotify‘ın her yıl yayınladığı ve kullanıcılarının bulunduğu yıl içerisinde en çok dinledikleri şarkıları gösteren özelliği yeniden yayınlandı. Sizde Spotify üzerinden 2020 yılında dinlediğiniz şarkıları görebilirsiniz.

Spotify 2020 Özeti Yayında!

Spotify tarafından her yıl yayınlanan ve kullanıcıların o yıl içerisinde en çok dinlediği şarkıları ve sanatçıları gösteren listeler özelliği yayınlandı. Yalnızca şarkı ve sanatçıları değil, dinlenilen müziği türünü de gösteriyor. 2020 yılında en çok dinlenilen kadın sanatçılar, erkek sanatçılar, gruplar, en iyi çıkış yapanlar listeler halinde karşımıza çıkıyor. İşte Türkiye’de 2020 yılında en çok dinlenen 5 sanatçı:

Spotify 2020 Özeti

Ayrıca isteğe göre dinlenilen şarkıları bir çalma listesi olarak hazırlanıyor ve paylaşmaya hazır hale getiriliyor. Dinlediğiniz şarkıları kaç kere dinlediğinizi de gösteren özellik tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. Twitter’da oluşturalan etiketlere milyonlarca tweet ve en çok dinlenilen şarkıların listeleri tweet olarak paylaşılıyor.

Spotify Hikayeler Özelliği Ortaya Çıktı

İlk olarak Snapchat uygulamasıyla tanıştığımız ve Instagram‘la farklı bir seviyeye ulaşan, mikro blog platformu Twitter‘a kadar uzanan Hikayeler özelliği artık çevrimiçi müzik platformu Spotify‘ın da kullanıcıları uygulamada tutmasını sağlamaya hazırlanıyor. Twitter’da TmarTn isimli bir kullanıcı tarafından ortaya çıkan özellik hakkında henüz net bir bilgi yok.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir