Solana fiyatı yeniden rekor kırdı!

Solana fiyatı

Solana fiyatı yeniden rekor kırdı!

ABONE OL 

Son günlerin en büyük çıkış yapan kripto paralarından olan Solana (SOL) neredeyse her gün yeni bir fiyat rekoru kırıyor. Yeni rekorla birlikte tüm zamanların en yüksek fiyatı 146 dolar olarak kayıtlara geçti.

Solana Fiyatı Yükselişe Devam Ediyor

Kripto para piyasasının son dönemlerinde en fazla dikkat çeken kripto parası Solana oldu. En büyük 10 kripto para arasındaki yükselişini sürdüren Solana, 40 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşarak en büyük 7. kripto para oldu. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 7.9 milyar dolar olarak kayıtlara geçti. Solana (SOL), totalde 501.827.855 adet, dolaşımda ise 286.294.944 adetle piyasadaki varlığını sürdürüyor.

Solana fiyatı yeniden rekor kırdı!

Luna Yield Rug Pull ile Çakıldı!

Son zamanların en çok dikkat çeken Blockhain ağlarından olan Solana’da ilk defa bir rug pull olayı yaşandı. Luna Yield isimli kripto paranın sosyal medya hesapları başta olmak üzere tüm hesapları kapatıldı. Solana IDO platformu SolPAD ise resmi Twiter hesabından bir açıklama yaptı:

Launchpad’imizdeki son IDO olan Luna Yield’de bazı sorunları var gibi görünüyor. Luna Yield ekibi web sitelerini ve diğer tüm sosyal medyayı kapattı. Ayrıca tüm likiditeyi geri çekiyorlar. SolPAD, ne olduğunu anlamak için Luna Yield ekibine hala ulaşamıyor. Sorunu araştırmak için kullanıcıları desteklemenin ve bazı üçüncü taraflarla iletişim kurmanın yollarını bulmaya çalışıyoruz. Lütfen sabırlı olun ve Luna Yield ile ilgili her türlü bilgiyi bize sağlayın. İş birliğiniz için teşekkürler.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.