SCCP token listeleme tarihi açıklandı!

SCCP token listeleme tarihi

SCCP token listeleme tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ile Corinthians arasındaki iş birliği sonucu üretilen ve ön satışı tamamlanan SCCP token listeleme tarihi de açıklandı. Merakla beklenen listeleme hakkındaki detayları sizler için bir araya getirdik.

İşte SCCP Token Listeleme Tarihi!

Socios yaptığı anlaşmalara bir yenisini dahil etmiş ve Brezilya Serie A liginin güçlü takımlarından olan S.C Corinthians ile anlaşmıştı. Bu iş birliğinin sonucunda SCCP token üretilmiş ve ön satış ile satılmıştı. Şimdi ise Socios’un bağlı olduğu Chiliz şirketinin kendi kripto para borsası Chiliz.net adresinde listeleneceği açıklandı.

Yapılan duyuruya göre SCPP token, 9 Eylül 15:00‘de Chiliz.net adresinde listelenecek.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

SCCP token listeleme tarihi açıklandı!

S.C. Corinthians Başkanı Duilio Monteiro Alves iş ortaklığı için şu açıklamayı yapmıştı: 

”Socios.com ve Chiliz ile kurduğumuz bu ortaklığı, taraftarlarımız için girdiğimiz yoğun inovasyon ve yeni etkileşim platformları arayışımızın gerçek bir sonucu olarak gururla karşılıyoruz.  Artık Brezilya’da yaşayan 35 milyondan fazla taraftar ve dünyanın dört bir yanından çok daha fazlası, nerede olurlarsa olsunlar S.C. Corinthians ile heyecan verici şekillerde etkileşime girebilecek. Yaşadığımız zamanlar dijital dünyada bir atılımı şiddetle gerektirdiğinden, bu, modernizasyona odaklandığımızı kanıtlayan çok önemli bir adım oldu.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu açıklamayı yapmıştı:

”İş ortaklığımız gerçekten bir dönüm noktası. Corinthians, Brezilya ve dünyanın dört bir yanındaki inanılmaz tutkulu taraftar kitlesi ile dünyada en çok desteklenen takımlardan biridir. Bu taraftarların hepsi de takımlarıyla daha yakın ilişki içerisinde olmak istiyor.

$SCCP Fan Token’lar, muhteşem bir tarihe sahip olan kulübün taraftarlarına benzeri görülmemiş etkileşim ve nüfuzun keyfini çıkarma şansı verecek. Bu taraftarlar için çok özel bir durumun başlangıcı ve dünya çapındaki Timão taraftarları için sunacaklarımız için heyecanlıyız. 

Fan Token’lar, Brezilya, Güney Amerika ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar için taraftar etkileşiminin geleceğini şekillendirecek ve Corinthians’ın taraftarlar ve favori takımları arasında daha iyi bir ilişki yaratılmasını sağlayacak olan pasif taraftarlıktan aktif taraftarlığa geçiş sürecine katılan son büyük kulüp olmasından son derece memnunum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“SCCP token listeleme tarihi açıklandı!” için 2 yanıt

  1. Hocam merhabalar sociosta hesabim kilitlenmis ne yapmam lazim. ve sifrw degistirmek istiyorum ancak eski sifre istiyor onu hatirlamiyorum.maillere de geri donus yapmiyorlsr

    1. Sizin gibi birçok problem yaşayan kullanıcı var. Telegram hesaplarından yardım isteyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.