INTER token ön satış tarihi açıklandı!

INTER token ön satış tarihi

INTER token ön satış tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ile Inter geçtiğimiz temmuz ayında iş birliği yaptıklarını açıklamıştı. Socios, Inter’in kripto para hamlesi olan INTER token’ı üretecek ve ön satışını yapacağı açıklanmıştı. Şimdi ise ön satışın tarihi açıklandı.

İşte INTER Token Ön Satış Tarihi!

INTER token ön satışı tarihi nihayet açıklandı. Açıklamaya göre 10 Eylül tarihinde Socios platformu üzerinden INTER token’lar satışa sunulacak. Ön satış miktarı 20 milyon adet olarak açıklandı fakat fiyatı hakkında ise şimdilik bir açıklama yapılmadı. Ancak birkaç gün içerisinde fiyatın açıklanması bekleniyor.

Socios aynı zamanda Inter’in forma sponsoru da olmuştu. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

INTER token ön satış tarihi açıklandı!

Inter’in Kurumsal CEO’su Alessandro Antonello iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Bugün, bizi sektöründe lider bir marka ile birleştiren bir anlaşma olan bu ortaklığı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlaşma, pandemi döneminde kulübün karşılaştığı tüm zorluklara rağmen Inter markasının süregelen büyümesini ve çekiciliğini teyit etmekte. Bu forma bizim için özel bir anlam taşıyor, çünkü uzun yıllar bekledikten sonra Scudetto’yu göğsümüzde taşıyan ilk forma: bu yolculuğumuzda yeni bir kilometre taşı ve onu Socios.com ve tüm taraftarlarımız ile birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Inter Milan forma önü, bu yeni ortaklığın başlangıcını teşvik etmek ve $INTER Fan Token etrafında yaratılacak inovasyon ve etkileşim fırsatları hakkında kitlesel farkındalık oluşturmak için mükemmel bir alandır.

“Bu özel bir olay. Çeyrek asırdan fazla bir süredir ilk kez kulübün formasının ön yüzündeki isim değişti. $INTER Fan Tokenın lansman tanıtımı için bu ayrıcalıklı alanı kullanabilmekten dolayı gururluyuz. Bugünün duyurusu, Socios.com’da yer alacak $INTER Fan Token’lar aracılığıyla gelişen bir dijital topluluğa katılarak, takımla etkileşimde bulunmak, önemli kararlara etki etmek ve ödüllendirilmek için sayısız fırsatın tadını çıkarabilecek, dünya çapından milyonlarca Inter taraftarı için yeni bir çağın başlangıcıdır.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.