Socios Philadelphia 76ers ile anlaştı!

Socios Philadelphia 76ers

Socios Philadelphia 76ers ile anlaştı!

ABONE OL 

Ürettiği taraftar token’lar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Socios, ABD’nin en büyük basketbol takımlarından olan Philadelphia 76ers ile anlaştı. Bu anlaşmanın büyük ses getirmesi planlanıyor.

Socios Philadelphia 76ers Anlaşması Duyuruldu!

Socios yaklaşık 10 dakika önce resmi Twitter hesabından yaptığı duyuru ile Philadelphia 76ers takımıyla anlaşıldığını açıkladı. Paylaşılan bir video ile yapılan duyuruda oldukça dikkat çekti. Philadelphia 76ers ile yapılan anlaşma Socios’un NBA’deki ilk iş ortaklığı olarak kayıtlara geçti.

Chiliz, Socios aracılığıyla anlaşma sağladığı spor kulüplerinin taraftar token’larını üretiyor. Socios platformu üzerinden ön satış yapılmasının hemen ardından da ilk olarak Chiliz.net ismindeki kendi kripto para borsasında listeliyor. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Philadelphia 76ers ile anlaştı!

76ers Gelir İdaresi Başkanı Katie O’Reilly iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Dünyanın dört bir yanından çeşitli spor ve hayran alanlarından güçlü bir ortak portföyü oluşturdular. 76ers’ta, inovasyonu teşvik etmekten ve oyunu değiştirmekten ve bunu yapmak için benzer düşünen markalarla işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Socios.com bu DNA’yı paylaşıyor ve onları değerli Banner Ortaklarımızdan biri olarak eklemekten heyecan duyuyoruz. Hayranlarımıza hizmet etmeyi ve önümüzdeki aylarda onlara Socios.com’un inanılmaz platformunu tanıtmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Bu, dünya çapında 76ers hayranları için büyük ölçüde gelişmiş hayran katılımına yol açabileceğine inandığımız, bir NBA franchise’ıyla ilkimiz olan heyecan verici bir ortaklığın başlangıcı. Pasif taraftarları aktif taraftarlara dönüştürmek, sporun geleceği için çok önemlidir. Vizyonumuz, taraftar token’ları ve Socios.com’da taraftar katılımı yoluyla bunu başarmak için dünyanın önde gelen spor organizasyonlarından oluşan geniş bir ağ oluşturmaktır. 76ers’ı ağımıza davet etmekten heyecan duyuyoruz. Dünyanın en büyük spor organizasyonları şimdi toplu halde bize katılıyor. Socios.com burada kalmaya devam edecek ve küresel spor endüstrisinin dijital dönüşümünde önemli bir araç olacak.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.