Socios Monaco ile anlaştı! ASM token geliyor

ASM token

Socios Monaco ile anlaştı! ASM token geliyor

ABONE OL 

Socios, yeni spor kulüpleriyle anlaşarak ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak Fransa Ligi takımlarından olan AS Monaco ile anlaşıldı. Bu anlaşma ile birlikte ASM token üretilecek ve ön satışa sunulacak.

Socios Monaco Anlaştı: ASM Token

Socios ağı giderek genişlemeye devam ediyor. Birçok takımla anlaşarak taraftar token’larını üreten ve ön satışa sunan Socios, son olarak Fransa Ligi’nin en önemli takımlarından olan Monaco ile anlaştı. Bu anlaşma ile birlikte ASM token üretilecek ve ön satış ile sahiplerinin olacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Monaco ile anlaştı! ASM token geliyor

AS Monaco Başkan Yardımcısı ve CEO’su Oleg Petrov iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Kulübün dijital gelişiminin bir parçası olarak uluslararası hayran topluluğumuzla yeni etkileşim biçimleri bulmak bir önceliktir. $ASM Taraftar Tokenın oluşturulması, hayranlarımızla farklı bir şekilde etkileşim kurma fırsatı sunarak yeni deneyimlerin keyfini çıkarmalarını sağlar. Spor dünyasının en prestijli organizasyonlarından bazılarında uzmanlığa sahip öncü ve sektör lideri bir şirket olan Socios.com platformuyla ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

AS Monaco sadece başarılı bir futbol kulübünden daha fazlasıdır. Kozmopolit bir imaja ve büyük bir küresel takipçi kitlesine sahip, prensliğin çok görünür ve güçlü bir elçisidir. Taraftar Tokenları, kulübün daha önce hiç olmadığı kadar geniş küresel taraftar topluluğuyla bağlantı kurmasını sağlayarak taraftarlarına Socios.com’da benzeri görülmemiş katılım ve ödül fırsatlarından yararlanma fırsatı verecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.