Coinbase Adidas ile partnerlik anlaşması duyurdu!

Coinbase Adidas

Coinbase Adidas ile partnerlik anlaşması duyurdu!

ABONE OL 

ABD merkezli en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, resmi Twitter hesabından yaptığı duyuru ile Adidas ile partner olduklarını duyurdu.

Coinbase Adidas ile Partner Oldu!

Kripto para piyasasının en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, dünyanın en büyük sportif ürün üreticisi olan Adidas ile partner olduklarını duyurdu. Her iki dünya devi şirkette resmi Twitter hesaplarından birbirlerini etiketleyerek tweet paylaştı ve partnerlik bu şekilde duyuruldu.

Bu partnerlik anlaşması hakkında henüz bir detay yok ancak Adidas gibi dünya devi bir şirketin kripto para sektörüne adım atması kripto para sektörü adına oldukça sevindirici bir gelişme olarak kabul ediliyor.

Coinbase ikinci çeyrek raporu
Coinbase Adidas ile partnerlik anlaşması duyurdu!

Coinbase İkinci Çeyrek Raporu Açıklanmıştı

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, dün yayınladığı ikinci çeyrek raporunda 2.03 milyar dolar net gelir elde etti. Şirket 2021 yılının ilk çeyreğinde 1.6 milyar dolar gelir elde etmişti. Coinbase bugüne kadar bir çeyrekte en fazla 2 milyar dolar kâr elde etmişti.

2021 yılının ikinci çeyreğinde 1.9 milyar dolarlık işlem geliri ve 100 milyon dolarlık abonelik geliri elde eden şirket, elde ettiği kâr ile gözleri doldurdu. Coinbase tarafından müşteriler hakkında şu açıklama yapılmıştı:

”Şu anda kripto ekonomideki faaliyetlerini derinleştirmeye ve genişletmeye devam eden 9.000’den fazla kuruma ve kendi müşterileriyle etkileşim kurmak için kripto araçlarımızı ve hizmetlerimizi kullanan 160.000’den fazla ekosistem ortağına sahibiz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.