Ripple CEO’su Dogecoin eleştirisi yaptı!

Ripple CEO'su Dogecoin

Ripple CEO’su Dogecoin eleştirisi yaptı!

ABONE OL 

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Elon Musk’ın manipülasyonları sonucunda ciddi bir yükseliş ve düşüş yaşayan Dogecoin hakkında açıklamalarda bulundu. Garlinghouse, Dogecoin‘in kripto para piyasası için iyi olmadığını ifade etti.

Ripple CEO’su Dogecoin Hakkındaki Fikirlerini Söyledi

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yaptığı açıklamada yatırımcıların enflasyondan korunmak için kripto paralara yöneldiğini ancak Dogecoin’in bu amaca hizmet etmek için uygun olmadığını ifade etti. Arzının sürekli arttığını ifade eden ve Bitcoin gibi kısıtlı olmadığını ifade eden Garlinghouse, bu sebepten dolayı uzun vadeli bir şekilde enflasyondan korunmak için uygun olmadığını ifade etti.

Ripple CEO’su Dogecoin eleştirisi yaptı!

Dogecoin Uzay Yolunda!

Adı manipülasyonlar ile sık sık duyurulan Dogecoin bu defa ciddi bir şekilde uzaya gidecek. Olayın tüm detaylarını sizlere parça parça aktaracağız. Unizen isimli kripto para şirketi Geometric Energy Consumption (GEC) ile anlaştı. Bu anlaşmasının sonucunda CubeSat isimli bir uydunun Ay’ın yörüngesine gönderilmesi hedefleniyor.

Minyatür bir uydu olan CubeSat, Ay’dan veri toplayarak GEC‘e aktaracak. Peki Dogecoin bu işin neresinde diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu uydunun uzaya gönderilmesi için Elon Musk‘ın uzay şirketi SpaceX ile anlaşıldı. Bu anlaşmanın ödemesi de Dogecoin ile yapıldı. Fırlatmaya da DOGE-1 adı verildi. Fırlatmanın 2022 yılının ilk çeyreğinde yapılması hedefleniyor.

Tüm bu gelişmelerinde Dogecoin fiyatına nasıl yansıyacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir