SHIB fiyatı düşüyor ancak yatırımcı kaybetmiyor!

SHIB fiyatı

SHIB fiyatı düşüyor ancak yatırımcı kaybetmiyor!

ABONE OL 

Kripto para piyasasının bol sıfırlı kripto paralarından olan Shiba Inu (SHIB) fiyat olarak düşüş yaşıyor ancak bu düşüş yatırımcıları pek etkilemiyor. Verilere göre şu an SHIB sahibi yatırımcısı sayısı hala 1 milyonu aşıyor.

SHIB Fiyatı Yatırımcıları Etkilemiyor

Şaka amaçlı üretilen Dogecoin sonrası bir furyaya dönüşen ‘meme‘ kripto paralardan olan SHIB yaklaşık 1 aydır düşüş trendinde. 27 Ekim‘de düşüş başlamadan önce 0.00008852 dolar fiyatıyla alıcı bulan SHIB, bugünlerde 0.00003920 dolara alıcı buluyor. Ancak bu düşüş yatırımcı sayısında herhangi bir değişikliğe sebep olmuyor. Yatırımcı sayısının 1 milyonu aştığı ve düşüşe rağmen azalmadığı verilerle ortaya çıktı.

SHIB birçok uzman yatırımcı ve analist tarafından tepkiyle karşılanmış ve yatırımcıların dikkat etmesi gerektiği ifade edilmişti.

Bitfinex Shiba Inu
SHIB fiyatı düşüyor ancak yatırımcı kaybetmiyor!

Michael Burry SHIB Yorumu ile Dikkatleri Üzerine Çekti

Dilimize ”Büyük Açık” olarak çevrilen ”The Big Short” isimli filmde hayatı anlatılan Michael Burry, 2008 yılındaki Mortgage krizinde ”Short” pozisyon alarak servet sahibi olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yaşanan Game Stop olayında da düşen hisse senetlerini 17 milyon dolara toplayan Burry, yaklaşık 600 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti.

Ünlü yatırımcı Burry, SHIB yatırımı yapmanın mantıksız olduğunu dile getirdi. 1 katrilyondan fazla arzı olması sebebiyle Michael Burry tarafından eleştirilen SHIB şu an 11.3 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Burry, SHIB için şu ifadeleri kullandı:

Düşüncelerim sadece bir yorum. Bir katrilyon saniye 32 milyon yıla eşittir. 1 katrilyon gün ise 2.7 trilyon yıla ya da evrenin oluşumunun 71 bin ile çarpıldığı bir zaman dilimine… Bir başka deyişle bu çok anlamsız…”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir