Socios Leeds United ile anlaştı! LUFC token geliyor

Socios Leeds United

Socios Leeds United ile anlaştı! LUFC token geliyor

ABONE OL 

Socios, yeni spor kulüpleriyle anlaşarak ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak İngiltere Premier Ligi takımlarından olan Leeds United ile anlaşıldı. Bu anlaşma ile birlikte LUFC token üretilecek ve ön satışa sunulacak.

Socios Leeds United Anlaştı: LUFC Token

Socios ağı giderek genişlemeye devam ediyor. Dün Everton FC ile anlaşan Socios bugünde Leeds United ile anlaştı. Bu anlaşma ile birlikte LUFC token üretilecek ve ön satış ile sahiplerinin olacak. Bu iş ortaklığı ile birlikte Socios ağı 48 büyük spor organizasyonuna ulaştı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Leeds United İcra Direktörü Paul Bell iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Socios.com ile olan bu ortaklık, dünyanın dört bir yanındaki taraftarlarımıza kulübe daha da yakın olmaları için fırsatlar sağlama isteğimiz dolayısıyla, Leeds United için ileriye doğru atılan bir adım. Sahada ve saha dışında inovasyona bağlıyız ve blok zincir teknolojisine ilk adımımızı Socios.com ile birlikte atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Leeds United halihazırda dünya çapında tanınan bir kulüp, ancak geçen sezon Premier Lig’e etkileyici dönüşleriyle dünya çapında yeni taraftarlar kazandılar. Kulüp, küresel taraftar etkileşiminin öneminin farkında. $LUFC Fan Token’lar sayesinde, kulübe duygulan tutkuyla bir araya gelen dünyanın dört bir yanındaki Leeds destekçileri, kulübe etki edebilecek, özel içeriklere, oyunlara, yarışmalara ve hayatta bir kez yaşanabilecek gerçek hayat deneyimlerine ve özel ödüllere erişebilecek.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir